загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Росію заборонять ввозити будь-які українські книги як екстремістські

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Указом Президента Російської Федерації від 01.04.2014 № 1666, у зв`язку збеззаконням, терором, безвладдям та суцільним хаосом, що панують нині в Україні”, всі україномовні книги й ті, що випущені на території України, вважати такими, що підривають державний демократичний лад Росії, тобто екстремістськими, та заборонити їх ввезення на територію РФ, – повідомляється на сайті Президента РФ.

Міністерство юстиції РФ у найкоротший термін планує включити у свій Федеральний список екстремістських матеріалів усі видання українською мовою.

Таке рішення російська влада обгрунтовує тим, що українські книжки призвели в Україні до Майдану, хоч їхня доля на ринку складала лише 10%. А це означає, що навіть кожна окрема книжка може бути небезпечною для російського суспільства.

Усі видання, які вже знаходяться у книгарнях, бібліотеках та на руках російських громадян, будуть вилучатися як екстремістські. Своєчасну здачу таких видань держава заохочуватиме, але поки не повідомляється у який спосіб. Укриття екстремістських матеріалів буде розцінено як злочин, і розслідуватиметься за чинним Кримінальним Кодексом РФ.

До списку новин