загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка Миколи Сердюка «Любіть Україну мою!» в Музеї декоративного мистецтва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

4 квітня 2014 р. Національний музей українського народного декоративного мистецтва презентує виставку «Любіть Україну мою!», на якій представлені твори Івана Сергійовича Сердюкачлена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, відмінника народної освіти України.

Іван Сергійович Сердюк народився 1936 року на Черкащині. У 1960 році закінчив Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва за спеціальністю «майстер з художньої обробки деревини». Після закінчиння Уманського державного педагогічного інституту отримав спеціальність вчителя трудового навчання та математики. З 1978 по 2010 р працював старшим викладачем Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Творчість Івана Сердюка – це політ душі, натхненний любов’ю до рідної української землі. Роботи майстра, виконані в традиційних техніках аплікації соломкою, присвячені українському фольклору та поезії, презентують видатних особистостей історії та літератури України. Безліч творів Івана Сергійовича створені за мотивами віршів і прози Тараса Шевченка, які стали для митця справжнім джерелом натхнення.

Присвятивши все своє життя народному мистецтву, Іван Сердюк передав свої знання і вміння наступним поколінням. Його методичні розробки включені до програм загальноосвітніх шкіл і використовуються вчителями вже майже чверть століття.

До списку новин