загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як вберегтися від пройтисвітів в Інтенеті?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Громадяни з кожним днем все більше довіряють «Всесвітній павутині»: знайомство через Інтернет, купуємо-продаємо речі тощо.

Забуваючи при цьому, що Інтернет, попри свою доступність і масовість, приваблює й різного роду аферистів. Для пройдисвітів він зручний передовсім тим, що ти не знаєш в обличчя людини, з якою маєш справу, тож зловмисник може себе видати за кого захоче.

Шановні громадяни, здійснюючи купівлю-продаж товарів через мережу Інтернет будьте обачними!

Вас повинна насторожити занадто низька ціна на певний товар, а також відсутність фактичної адреси або телефону продавця. Швидше за все, Вам пропонують придбати підробку або хочуть привласнити Ваші гроші.

Не полінуйтеся зателефонувати продавцю по телефону і докладніше з'ясувати вже відомі вам особливості товару, його технічні характеристики і т.д.

Невірна інформація, яку Вам повідомили, повинна стати приводом для відмови від покупки в Інтернет - магазині.

Наведіть довідки про продавця, вивчіть відгуки про його роботу, і тільки після цього вирішуйте - чи мати справу з обраним вами Інтернет – магазином чи ні.

Користуйтеся послугами кур'єрської доставки і сплачуйте вартість товару за фактом доставки.

Шановні громадяни! Івано-Франківські правоохоронці звертаються до Вас з проханням бути пильними та обережними у спілкуванні з особами, які пропонують Вам укласти будь-які угоди, за умовами яких Вам потрібно здійснити перерахування грошових коштів до отримання Вами товару. А у разі здійснення відносно Вас злочинних дій звертайтесь до чергової частини УМВС в області та за телефонами 102.

До списку новин