загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яценюк: Київ пропонує Кремлю зробити українську мову другою державною

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна пропонує Росії запровадити українську як другу державну мову, повідомив премєр-міністр України Арсеній Яценюк.

«МЗС України зробило із цього приводу заяву. Україномовна громада є найбільшою на території Росії, і буде абсолютно природно, якщо українська мова буде другою державною в Росії або принаймні матиме спеціальний статус», – сказав він на 10-й щорічній інвестиційній конференції компанії Dragon Сарitаl у Києві.

За словами прем’єра, Україна також звертається до російської влади щодо відкриття українських шкіл на території Росії.

«Також необхідно давати відповідь на релігійні переконання українців у Росії, щоб принцип свободи віросповідання був не просто задекларований, а й виконувався», – наголосив Яценюк.

При цьому Яценюк звернув увагу на те, що Росія «переживає за українську Конституцію і за український державний устрій».

«І ми, дійсно, так само переживаємо за наших російських сусідів. Ми бажаємо їм всього самого найкращого, щоб у них все було добре, і щоб 65 мільярдів доларів у квартал не втікали з їх економіки, а також, щоб у них працювали кредитні карти Visa і Master Card», – додав прем’єр-міністр України.

У російському МЗС неодноразово заявляли, що Україні для вирішення проблем потрібно ухвалти рішення про федералізацію і запровадження російської мови як другої державної.

В українському зовнішньополітичному відомстві на це відповіли, що готові надати Москві план конфедералізації Росії із запровадженням 5-10 державних мов.

До списку новин