загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Поради дідусям і бабусям, як виховувати своїх онуків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні ми пишемо цю статтю для тих люблячих бабусь і дідусів, хресних батьків, тіток і дядечків, які обожнюють дитину і не розуміють, як своїм бажанням допомогти та опікуватися чадом насправді псують його, розпещуючи і дозволяючи все на світі.

Єдине, варто розуміти, що всі ці "поради" - вживаються у переносному значенні:

1. Дитина завжди права. А якщо дитина неправа, то тут, як у статуті збройних сил, слід дивитися пункт перший.

Бабусі дітей люблять і, відповідно, балують. Якщо ви бажаєте зіпсувати дитину, то в іграх та примхах не слід встановлювати ніяких обмежень. Дитину слід балувати завжди і без приводу. Особливо актуально балувати дитину в той момент, коли батьки намагаються її покарати за якусь провину.

2. Побалуйте дитину таємно від всіх, особливо тим, що їй заборонено

Якщо дитина покарана за цілком реальну провину і їй заборонено, скажімо, дивитися мультфільми, а бабуся дозволить-таки подивитися, - шлях до того, щоб зіпсувати дитину, вибрано правильно.

Непогано втручатися в процес виховання дитини з кожного приводу і скасовувати вказівки батьків. При цьому, абсолютно не має значення, наскільки ці вказівки розумні. Головне, що вони не відповідали вашому особистому уявленню про те, як повинна виховуватися дитина.

3. Режим дня

Навіщо дитині взагалі потрібен цей режим дня? До того ж такий незручний - з вашої точки зору. Знову ж, хто сказав, що дитина повинна постійно сидіти за уроками? І погуляти потрібно, а уроки нікуди не подінуться, і взагалі, вчитися треба в школі, і не можна віднімати у дитини дитинство.

4. Батьки ні в чому не повинні відмовляти дитині

Якщо батьки не бажають купити дитині дорогу іграшку, новий велосипед (а навіщо йому новий, якщо він і на старому не катається), ноутбук, дорогий мобільний телефон і так далі - ви повинні забезпечити цим дитину самостійно. Нехай у неї буде все, про що просить!

5. Дитина повинна знати все про своє оточення

Вчителі, які ставлять негативні оцінки - всі, без винятку, - ідіоти, так як не бачать глибоко прихованого в дитині таланту. Поважати таких вчителів не варто, а тим більше - слухатися їх.

6. Батько дитини - невдаха, який навіть не може заробити пристойні гроші на утримання сім'ї, ось якби мама вийшла заміж за іншого...

А що, дитина повинна знати правду життя! Якщо ж ви не теща, а свекруха, то рекомендується обговорювати з дитиною вашу невістку. Не соромтеся обговорювати з дитиною батьків у їх присутності. І пам'ятайте - будь-яке їх втручання повинне припинятися на корені.

7. Не дозволяйте батькам приймати самостійні рішення, що стосуються життя і виховання дитини

Вони повинні питати у вас поради з будь-якого питання. Все, що стосується дитини, стосується вас. І потім - ви ж уже виростили дітей, так що краще, ніж батьки, знаєте, що і як потрібно робити!

До списку новин