загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Денисова: «Заслужені» пенсіонери Янукович та Азаров не отримують своїх пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після запровадження Заходом економічних санкцій щодо представників колишньої української влади, зокрема блокування їхніх банківських рахунків, екс-президент Віктор Янукович та колишній прем’єр-міністр Микола Азаров не отримують своїх пенсій.

Про це сказала міністр соцполітики Людмила Денисова перед початком прес-конференції для представників регіональних ЗМІ, відповідаючи на запитання, чи продовжує Пенсійний фонд виплачувати пенсії Азарову та Януковичу, пишеУкрінформ.

«Такі «заслужені» пенсіонери як Янукович та Азаров своїх пенсій зараз не отримують. Пенсійний фонд (для нарахування виплат – ред.) нічого не робить», – сказала Денисова.

Проте назвати розміри пенсій, які були призначені свого часу Януковичу та Азарову, Денисова відмовилася.

«Це їхня таємниця», – сказала вона.

Водночас міністр додала, що на сьогодні «всі високі пенсії обмежені стелею у десять прожиткових мінімумів».

До списку новин