загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

200-літтю Шевченка присвятять концерт у філармонії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Львівській філармонії пройде концерт під назвою “Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!". Захід, відбудеться 12-го квітня.

Організатори розповідають, що автором ідеї проведення цього концерту є кафедра народних інструментів Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка та Львівського державного музичного училища імені Станіслава Людкевича.

"На концерті прозвучить виключно українська музика: інструментальні та вокальні композиції, присвячені Шевченку та на слова Шевченка. Ми будемо грати на інструментах, які, можливо, у нас у Львові не такі популярні, але вони популярні на Сході України. Це наприклад такі рідкісні інструменти як домра, баян і навіть балалайка, які ми використовуємо в оркестрі і слухачі зможуть почути, як вони звучать власне в українській музиці.

Я задумав цей проект ще у вересні, як на відзначення знаменної історичної дати для нашої країни 200-річчя Тараса Шевченка – і це дуже символічно. Оскільки за останній час в Україні відбулися історичні події, то цей проект хотілося провести не лише внутрішньо у межах вузу, але й хочеться щоб цей проект прозвучав для всього Львова й України", - розповів народний артист України Олександр Личенко.

На сцені з'явиться багато виконавців:

- дві капели бандуристів: Капела бандуристів Львівського держмузучилища імені Людкевича (художній керівник та диригент – Наталія Якимець); Капела бандуристів ЛНМА імені Лисенка (під керівництвом Заслуженого артиста України Тараса Лазуркевича, Заслуженого діяча мистецтв України Івана Чупашка);

- оркестр народних інструментів Львівського держмузучилища імені Людкевича та ЛНМА імені Лисенка (художній керівник та диригент – Народний артист України Олександр Личенко).

Окрім того, до колективів долучаться відомі солісти – народна артистка України Людмила Посікіра та лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Арбузова й Богдан Косопуд.

До списку новин