загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Баррозу: Україна не готова вступити до ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Єврокомісії ставить хрест на вступі України до Євросоюзу в найближчому майбутньому

Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що Україна не готова до того, щоби вступити до ЄС у найближчому майбутньому. Про це він заявив у інтерв'ю німецькому виданню Berliner Zeitung, повідомляє Deutsche Welle.

"Україна ще не готова. Ні сьогодні, ні у найближчому майбутньому", – заявив Баррозу. Водночас голова Єврокомісії наголосив, що і ЄС не налаштований зараз на те, щоби "прийняти до спільноти таку країну, як Україна".

Баррозу, однак, зауважив, що Угода про асоціацію України та ЄС дозволить достатньо зблизити сторони з тим, щоби "допомогти Україні вийти з тієї безнадійної ситуації, що склалася".

До списку новин