загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Талановита молодь потішила прикарпатських стареньких власноруч виготовленими подарунками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Напередодні Великодніх свят у вищому професійному художньому училищі №3 в обласному центрі Прикарпаття провели акцію милосердя «Від серця до серця».

Учні та викладачі навчального закладу власними руками виготовили подарунки і презентували їх підопічним Івано-Франківського геріатричного пансіонату. Окрім того, в училищі організували благодійний ярмарок декоративно-ужиткових виробів, кошти від продажу яких спрямували на допомогу дітям, що наразі перебувають на лікуванні у медичних установах міста.

«Хочемо проведенням подібної акції стверджувати, що добро люди повинні творити завжди, - зазначила в. о. директора училища Наталя Коростіль. – У подальшому будемо продовжувати надавати підтримку дітям та людям похилого віку».

До списку новин