загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Японія підказала українцям, як мирно відомстити "безрозсудному імператору" Путіну

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Екс-міністр оборони Японії Юріко Коїке розцінила дії Москви в Криму як "бандитські" і припустила, що Росія повертається до "безрозсудних імперських амбіцій". Тепер Токіо слід вважати "брехливими" обіцянки президента РФ Володимира Путіна з приводу переговорів щодо Курил, вважає вона.

Більшість японців вважає, що дії Росії щодо України були визначені експансіоністським геном, який споконвічно міститься в політичній ДНК Росії, а не особистою позицією Путіна і характером української кризи, пише Коїке в Project-syndiate, передає newsru.com.

Японію ця ситуація турбує як єдину в G7 країну, що має територіальну суперечку з Росією. Острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї опинилися під контролем СРСР після Другої світової війни, нагадує вона. "І, як скрізь у Росії, їхні жителі були бідняками, які потерпали від некомпетентного і корумпованого уряду, чи то комуністи, чи сьогоднішні капіталісти", - стверджує екс-міністр.

Коїке називає "дивною історичною іронією" той факт, що на спірних територіях живе багато етнічних українців. "Якби референдум про незалежність проходив на острові Ітуруп, де близько 60% жителів мають коріння в Україні, чи Путін визнав би результат так само легко, як у Криму?" - запитує політик.

Юріко Коїке нагадала, що після приходу до влади в 2012 році прем'єра Сіндзо Абе уряд Японії намагався налагодити стосунки із Путіним, сподіваючись на серйозні переговори щодо північних територій. "Але тепер, коли Путін зробив свої плани імперської реставрації кришталево прозорими, ці надії виявилися мертвонародженими", - вважає екс-міністр оборони.

Наслідки ж переходу Криму під російську юрисдикцію мають важливі наслідки для відносин між азійськими державами, особливо показовою, на думку Коїке, є реакція Китаю. "Кожна країна в Азії повинна зробити тільки один висновок з мовчазного схвалення Китаєм захоплення Путіним кримської землі: Китай теж вважає, що сильний завжди має рацію, і може так само діяти на спірних територіях, чи то в Південнокитайському морі, чи і індійських Гімалаях", - йдеться в статті.

Своєю чергою, Японія, за словами екс-міністра оборони, має намір працювати з партнерами в G7, щоб "безрозсудні амбіції Путіна не поставили під загрозу інші частини України". Поки що, нагадує вона, в Токіо ухвалили рішення надати Києву 1,5 млрд доларів економічної допомоги.

Тим часом, зазначає екс-міністр, Росія повертається до "стагнації пізньої радянської епохи", а Путін бере на озброєння девіз Леоніда Брежнєва"триматися за те, що маємо". Це, на думку Коїке, означає, що слова Путіна про угоду з Японією щодо Курильських островів так само брехливі, як і його запевнення, що росіяни в Криму перебували в небезпеці і потребують захисту російських військ.

До списку новин