загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

МЗС: РФ планує другий етап окупації України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дестабілізація ситуації в деяких містах сходу і півдня України інспірована ззовні та спричинена цілеспрямованою підривною діяльністю Росії, заявили в МЗС України.

"До здійснення провокацій залучені угруповання, які керуються російськими спецслужбами. Агресивні дії, що ставлять під загрозу життя і безпеку українських громадян, активізація сепаратистських сил та участь у протиправних діях громадян Росії свідчать про намір здійснити другий етап окупації України", - сказано в заяві.

Також у відомстві підкреслюють, що диверсійні дії поєднуються з масштабною пропагандою, яка цинічно перекручує на свій лад факти, використовує шантаж і залякування, розповсюджує неправду і має за ціль оправдати втручання у внутрішні справи нашої держави.

"Наш народ не приймає і не прийме ідей сепаратизму та фашизму, які активно поширюють провокатори з російськими спецслужб. Ідея т.зв. "федералізації" України, нав’язувана Москвою, належить до цього ж числа спеціальних розробок. Російський шовінізм не цікавлять права жодної людини, включно з реальними потребами самого російського народу, чиє складне економічне, соціальне та демографічне становище викликає справедливе міжнародне занепокоєння та тривогу", - заявляє МЗС.

Також у Міністерстві стверджують, що Україна згодна на міжнародне вирішення конфлікту і готова до діалогу в тих форматах, які можуть гарантувати практичні наслідки у чіткій часовій перспективі.

"Принциповими елементами врегулювання мають стати припинення агресивних дій, риторики і підривної діяльності Російської Федерації проти нашої держави, відмова Росії від завойовницьких планів, що становлять пряму загрозу для всіх держав-сусідів та міжнародного миру і безпеки, відведення підрозділів збройних сил Росії від українських кордонів та з Автономної Республіки Крим", - йдеться в заяві.

До списку новин