загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Єврокомісія створила групу "друзів України"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Єврокомісія створила групу підтримки України, яка буде надавати технічну допомогу і давати поради Україні у проведенні широких реформ.

Про це заявив президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

Баррозу також підкреслив готовність ЄС зробити все, щоб Україна стала успішною сучасною державою.

"Сьогодні Комісія створила групу підтримки України. Мета цієї групи - допомогти і підтримати Україну - не тільки у фінансовому плані, але й технічною допомогою", - заявив Баррозу. "Важливо надати підтримку реформам - як політичним, так і економічним - для того, щоб Україна стала сильною, незалежною сучасною країною", - додав він.

За його словами, ця група є додатковим кроком на додачу до 11 мільярдів євро, які ЄС пообіцяв у березні Києву, і підписання політичної частини Угоди про асоціацію.

"Це демонструє, що ЄС стоїть пліч-о-пліч з Україною. Ми віримо, що Україна може бути незалежною, стабільною, міцною, демократичною і багатою країною. Я хочу підкреслити, що ми стоїмо поруч з Україною", - сказав Баррозу.

//www.youtube.com/watch?v=iDvX365Ef8I

До списку новин