загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 12 тисяч одиноких пенсіонерів отримують допомогу у терцентрах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Майже 12 тисяч одиноких пенсіонерів та інвалідів отримують допомогу у територіальних центрах.

 

Про це під час прямої гарячої лінії повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Інна Франчук. «У Дніпропетровську 8 територіальних центрів – по одному у кожному районі міста. У цих центрах є відділення соціально — побутової  адаптації, соціально-медичних послуг, надання адресної натуральної і грошової допомоги, а також відділення соціальної допомоги вдома», — зазначила Інна Франчук.  За її словами, загалом у територіальних центрах надають більше 40 видів послуг. Зокрема, у відділенні соціально-побутової  адаптації підопічним центру допомагають в оформленні субсидій та інших документів. У відділенні  соціально-медичних послуг  пенсіонери можуть пройти курс лікування, фізіотерапевтичних процедур та відвідати заняття лікувальної фізкультури. Соціальні працівники також допомагають своїм підопічним по господарству: купують продукти харчування та медикаменти, готують їжу, сплачують за житлово-комунальні послуги, пораються на присадибних ділянках та ін. Немобільним підопічним територіальні центри надають автомобіль для відвідування лікарень. У територіальних центрах також діють різноманітні гуртки, де пенсіонери  проводять своє дозвілля.

Директор територіального центру Кіровського району Лариса Олефір нагадала, що підопічним територіального центру може стати самотня немобільна людина, яка за призначенням лікаря потребує стороннього догляду або людина похилого віку, діти якої пенсіонери.

На сьогодні у Дніпропетровську мешкає близько 200 тисяч пенсіонерів.

До списку новин