загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Заробіток на дивані

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Науково доведено, що праця зробила з мавпи людину. І лише в роботі і від заняття нею ми знаходимо справжнє задоволення. Хтось називає це хобі, хтось — захопленням, але кожен із нас бачить утіху саме в роботі. Точніше, у тому, що створено під час неї. Отож, пекар залишається задоволеним, коли спече торт, який оцінять діти, а композитор — коли його музичний твір сподобається публіці, а вчитель — коли його учні займуть призові місця на олімпіаді. І відпочивати нам найкраще тоді, коли ми добре попрацюємо.

Пам'ятаю зі свого дитинства, що всі жителі нашого міста були завжди працевлаштовані. Мої батьки, батьки моїх друзів, мої сусіди, сусіди моїх друзів — усі ці люди займалися якимись справами та працювали на певних посадах. Простіше кажучи, усі вони мали якусь професію. У нашому зовсім невеликому місті були різні фабрики, заводи, будівельні організації та багато інших установ, де і працювали його жителі. І хоча планова економіка визнана в наш час не найкращою з можливих, та за її установкою все населення країни повинне було працювати. А спеціальні органа займалися тим, що слідкували за обов'язковою зайнятістю населення міста.

Тепер ситуація змінилась. Немає ніякої обов'язковості щодо вашого працевлаштування. Ні, відділення Центру зайнятості працюють у кожному районі та області нашої країни. Та часто людям пропонують за їхню працю таку мізерну плату, що вони просто не погоджуються на такі умови. А що ж тоді робити людям, які добре розуміються на сучасних програмних технологіях і своє життя пов'язують виключно з роботою в Інтернеті. Районний центр зайнятості зможе запропонувати таким людям прекрасну вакансію спеціаліста з програмного забезпечення. Тобто, талант та вміння такої людини заключається в умінні встановити на комп'ютер новий антивірус або навчити жінок похилого віку працювати з Яндексом або Гуглом. Тоді на допомогу може прийти біржа віддаленої праці, яка знаходиться за адресою //www.weblancer.net/. Дякуючи цій можливості, кожен інтернет-фахівець зможе знайти гідну для себе роботу, яка пов'язана з всесвітньою мережею. Причому кожен комп'ютерний спеціаліст підбере для себе той напрямок, який найбільше його цікавить. До речі, це дуже просто. Вам не потрібно працювати в офісі і чекати розрахунку за виконану вами роботу в кінці місяця. Так, я забув згадати про випробні терміни, штрафи. При віддаленій роботі ви обираєте проект, зв'язуєтесь із замовником і домовляєтесь про терміни та оплату. І вашу роботу тільки тоді потрібно відправляти, коли вам надійдуть кошти. Усе просто і зручно. Коротше кажучи, заробіток на дивані.

До списку новин