загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ветерани та пенсіонери Луганщини запропонували міліції свою допомогу у боротьбі з сепаратистами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Учора до ГУ МВС України у Луганській області прийшло понад сто громадян, які запропонували свою допомогу у разі, якщо хтось спробує здійснити захоплення будівлі обласної міліції.

Серед активістів — і молодь, і люди, які вже мають за плечима життєвий досвід. Силовики стверджують, що особовий склад міліції перебуває у повній бойовій готовності та готовий до виконання своїх обов’язків. По всій області до відділків міліції приходять місцеві мешканці, пенсіонери й ветерани органів внутрішніх справ і пропонують свою допомогу.

Вони готові пліч-о-пліч стояти разом з міліціонерами і захищати мешканців і адміністративні будівлі від тих, хто захоче їх захопити, — повідомили ТСН у відділі звязків з громадськістю ГУ МВС України у Луганській області.

До списку новин