загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В російській столиці відбувся "Марш правди" на захист свободи ЗМІ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В неділю, 13 квітня, у Москві близько 50 тисяч людей зібралось на мітинг на захист свободи ЗМІ в Росії. Подібні заходи в неділю відбулися в Москві, Петербурзі, Самарі та інших російських містах.

Спочатку організатори події хотіли влаштувати марш по Бульварному кільцю від метро "Тургенєвська" до Пушкінської площі, однак влада міста не дала на це погодження. Тому демонстранти зібрались на на проспекті Сахарова.

Серед основних гасел, які вигукували протестувальники, були: "За чесні незалежні ЗМІ", "За право на інформацію" та "За відкрите суспільство, проти ксенофобії". Також зі сцени лунали пісні "Ляпіса Трубецького", Андрія Макаревича, Віктора Цоя та гурту "Несчастный случай". Окрім цього, організатори влаштували своєрідне вручення антипремії державним ЗМІ "Махровий тіпун". Першою лауреаткою стала Катерина Андрєєва з Першого каналу. А скандально відомий Дмитро Кисельов переміг у 2 номінаціях, одна з них — "Нас всіх нудить".

Зі сцени також цитували російського письменника Солженіцина про життя "не по брехні" та українського поета Стуса. Цікаво те, що більшість людей, які виголошували промови під час мітингу, починали їх зі слів "Я — українець".

У Москві на проспекті Сахарова пройшов мітинг "Марш правди". Активісти опозиційних партій і рухів виступили під гаслами "За чесні та незалежні ЗМІ", "Проти брехні на телеекранах»", "За відкрите суспільство, проти ксенофобії".

Акція узгоджена з московською владою з кількістю учасників до 50 тисяч.

До списку новин