загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна поскаржилась до міжнародних інстанцій на порушення прав людини в Криму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українська влада направляє скарги до низки міжнародних інституцій щодо масових порушень прав людини у Криму. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, звернення надіслано до Європейського комітету проти катувань, комісара з прав людини Ради Європи, Комітету ООН проти тортур, Верховного комісара ООН з прав людини та до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), передає прес-служба Міністерства юстиції України.

Зокрема йдеться про примус мешканців Криму до отримання російського громадянства.

«Псевдокримська влада встановила строки до 18 квітня для українських громадян, щоб вони підтвердили своє українське громадянство. Однак у цьому процесі навмисне створюються надзвичайні перешкоди», — зазначив Петренко.

Він додав, що порушуються самопроголошеною владою також права на освіту, соціальний захист, свободу слова. Ще одна проблема — дотримання прав ув'язнених.

«Зараз у Криму в двох установах з відбування покарань перебувають близько двох тисяч наших громадян і близько тисячі громадян знаходяться у слідчих ізоляторах. Станом на зараз у пенітенціарної служби немає фізичної можливості застосувати закон „Про амністію“. Фактично відбувається ситуація масового порушення прав громадян, які незаконно перебувають під вартою, і це порушення вчиняється окупантами на території Криму», — наголосив Павло Петренко.

Міністр впевнений, що після встановлення порушень ЄСПЛ всі постраждалі зможуть вимагати від Російської Федерації компенсацію.

До списку новин