загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Нове роз’яснення НБУ щодо сплати пенсійного збору в разі купівлі інвалюти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування сплачується під час здійснення кожної операції з купівлі іноземної валюти.

Під час здійснення вповноваженим банком операції з купівлі іноземної валюти в клієнта за вказаним ним у заяві курсом із метою продажу цієї іноземної валюти іншому клієнту (кільком клієнтам) за іншим курсом, що відрізняється від зазначеного в заяві, уповноважений банк зобов'язаний сплачувати збір на обов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 0,5% від суми коштів у гривнях, що була витрачена на купівлю іноземної валюти в клієнта, незалежно від того, яким чином відбувається відображення цієї операції в бухгалтерському обліку.

У квитанції за формою № 377-К сума сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування зазначається лише в разі купівлі фізичною особою — резидентом готівкової іноземної валюти.

Під час здійснення зворотного обміну невикористаних готівкових гривень на готівкову іноземну валюту збір на обов'язкове державне пенсійне страхування фізичною особою — нерезидентом не сплачується.

Під час купівлі у фізичної особи залишку іноземної валюти, який менший, ніж номінальна вартість мінімальної банкноти, що перебуває в обігу, банки, фінансові установи сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

До списку новин