загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Художній музей запрошує відвідати персональну виставку Максима Гладька

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Художній музей запрошує відвідати персональну виставку талановитого черкаського живописця Максима Володимировича Гладька. Уже сама назва в повній мірі засвідчує концепцію виставки, яка знайомить з новими роботами митця, створеними протягом останніх двох років (крім серії «Лише музика», яка доповнена кількома новими роботами).

Власне, Максим Гладько – це один з авторів, який щороку презентує свої роботи, що свідчить не лише про надзвичайну працьовитість митця, а й про величезну потребу художника у комунікації з глядачами. Для живописця важливим є зворотній зв'язок, адже вся його творчість спрямована на глядача і існує для нього. Так, шанувальникам таланту митця неважко відмітити, що, у порівнянні з роботами минулих років, палітра стала більш яскравою, емоційно насиченою.

Експоновані роботи виконані у різних жанрах образотворчого мистецтва: пейзажі, натюрморти, портрети, що свідчить про багатогранність художника, його прагнення охопити різні сторони й аспекти життя та довколишньої дійсності. Художник знаходить красу у звичних речах, вдало вихоплює короткі миттєвості буття, надаючи їм триваючого існування на полотні. Максим Гладько – вітальний художник (від лат. «vita» – життя), який водночас не є простим наслідувачем природи, адже образи, створені живописцем, налаштовують на певну чистоту сприйняття, підносячи живописну культуру реалістичного мистецтва.

Головним принципом, яким послуговується Максим Гладько є одвічна настанова видатного італійського художника та вченого Леонардо да Вінчі: «Візьміть у вчителі натуру (природу)!!!».

Виставка діє протягом місяця.

До списку новин