загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна відзавтра постачатиме газ через Польщу – ЗМІ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До країни може надійти близько 4 млн кубометрів палива.

Компанія Gaz System отримала заявку на поставку газу до України через Польщу. Про це повідомила прес-секретар компанії Малгожата Полковська, передає "УНІАН".

За її словами, газотранспортна компанія зможе її реалізувати поза традиційним аукціоном, оскільки раніше ніхто не зарезервував потужності пункту "Хермановіце", через який здійснюються поставки.

"Є заявка на завтра від однієї компанії", - повідомила Полковська, відмовившись назвати компанію через комерційну таємницю. За інформацією Gaz System, завтра до України може надійти близько 4 млн кубометрів газу, що є максимально можливим обсягом, що дозволяє прокачати пункт.

Раніше в Gaz System заявили, що поставки блакитного палива до України може здійснити компанія, яка виграє аукціон на використання пункту "Хермановіце".

Нагадаємо, що Польща стала першою країною, через яку Україна почала отримувати газ з Європи в листопаді 2012 року. При цьому ціни на газ для України були нижчі, ніж за прямим контрактом з "Газпромом". Паливо постачала німецька компанія RWE. Поставки через Польщу припинили в грудні 2013 року після того, як Росія надала Україні знижку.

Раніше повідомлялося, що Україна вже цього року зможе отримувати газ зі Словаччини.

До списку новин