загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери Кіровоградщини хочуть отримувати освіту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Все більше пенсіонерів стають слухачами «Вищих народних шкіл» і «Університетів третього покоління», які створювалися для активізації суспільного життя людей старшого віку та для отримання потрібної їм освіти. В Олександрійському районі подібні школи створені на базі міської юнацької, районної та Новопразької сільської бібліотек.

Для слухачів складено спеціальні програми навчання, розроблено теми лекційних і практичних занять. Одним із напрямків є вивчення основ пенсійного законодавства.

11 квітня відбулося чергове навчання поважних учнів. Заступник начальника відділу з виплати пенсій управління Фонду в м. Олександрії та Олександрійському районі Лариса Попова роз’яснила, як здійснюється виплата пенсій, у яких випадках відбувається її припинення та поновлення. Заступник начальника також зазначила, що «отримання пенсії через банк» вигідне всім: Фонду, банкам та пенсіонерам.

Лектор запропонувала слухачам долучитися до використання веб- порталу Пенсійного фонду, який дає можливість ознайомитись з пенсійним законодавством, знайти відповідь на запитання з мінімальною витратою часу і сил.

Такі зайняття викликають неабияку зацікавленість осіб пенсійного та передпенсійного віку, тому кількість охочих відвідати «Вищу народну школу» постійно збільшується.

До списку новин