загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Польщі Вінниччина показала фільм та писанки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На запрошення Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства А.Ярубаса, з 11 по 13 квітня 2014 року делегація Вінницької області перебувала в м.Кельце. Головною метою візиту стала участь в VI Міжнародній виставці сільського туризму та агротуризму «АГРОТРЕВЕЛ» з метою обміну досвідом в сфері туристичних послуг та розвитку сільського туризму.

Вінниччина стала головним міжнародним партнером виставки, тому експозиція області користувалась неабиякою популярністю серед польських та закордонних відвідувачів. Окрім відео-презентації туристичного потенціалу області, на стендах містилася інформація щодо головних туристичних атракцій регіону. Експозиція була представлена кращими досягненнями народних майстрів області в писанкарстві та декоративно-прикладному мистецтві. Крім того, в рамках заходу, майстринями народної творчості проводились теоретичні та практичні заняття з писанкарства та інших видів народного мистецтва. Гостей заходу розважали учасники народного аматорського вокального ансамблю «Подільські музики» Вінницького районного будинку культури.

В рамках виставки делегація взяла участь в міжнародній конференції «Перспективи розвитку туризму в сільській місцевості в новому програмному періоді ЄС з врахуванням існуючого досвіду». В конференції взяла участь заступник голови обласної Ради Н.Солейко, представивши іншим учасникам туристичний потенціал області. В урочистому відкритті конференції взяла участь заслужена артистка України Ірина Швець.

Під час візиту в Польщу, офіційна делегація мала змогу ознайомитися з туристичним потенціалом та кращими практиками ведення агротуризму в Сьвєнтокшиському воєводстві. Перебуваючи в Сташевському повіті, делегація зустрілась з керівництвом повіту та обговорила можливі напрями подальшого співробітництва.

До списку новин