загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні започаткували онлайн-курси, як діяти в надзвичайних ситуаціях

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Інтернет-ресурс "Інфодопомога", який з'явився зовсім нещодавно, збирає і відфільтровує усю потрібну інформацію, аби надати кожному актуальних та необхідних знань із захисту та безпеки життя.

"Коли почався Майдан ми хотіли допомогти всім, чим можливо. Гостро відчувалась нестача знань з банальних і важливих речей, що стосуються безпеки людського життя. Складалося враження, що мало хто зможе правильно поводитись у випадку військових дій або допомогти іншій людині у випадку нещастя", — розповідає один із ініціаторів соціального освітнього порталу Дмитро Уманець.

На ресурсі регулярно розміщують короткі навчальні курси з різних областей життєдіяльності: інформація про надання долікарської невідкладної медичної допомоги, курси з поведінки громадянина в умовах надзвичайного чи військового станів, уроки з психології натовпу, підготовки "тривожного рюкзаку" тощо.

Кожен українець, який має доступ до інтернету, може пройти навчання й отримати необхідну інформацію та рекомендації щодо правильних дій та поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Більше того, бажаючі можуть запропонувати власні курси, які організатори проекту готові будуть реалізувати.

Проект існує за рахунок допомоги небайдужих людей та організацій і діє на безкоштовній основі.

"Наразі в системі зареєструвалось та пройшли деякі курси близько 200 людей", — додає Уманець.

До списку новин