загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія перемогла у Женеві, суверенітет України обмежено – експерти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Досягнуті у Женеві домовленості щодо шляхів виходу із кризи в Україні прокоментували ряд політичних експертів.

"Женева стала дипломатичною перемогою Росії: армія, розвідка, спецпідрозділи та пропаганда - всі відзначились на полі бою. Путін має пишатись", - відзначив у Twitter британський журналіст Бен Джуда.

На його думку, головним спірним питанням угоди у Женеві є інтерпретація пункту про "роззброєння незаконних формувань".

"Росія не буде роззброювати групи на Сході, доки не зникне все, що їй не подобається, а саме - Майдан", - пише Бен Джуда.

Політолог Ян Бреммер відзначив, що переговори у Женеві ведуть до першої де-ескалації кризи в Україні, втім росіянам вдалось змінити правила гри, і женевські угоди дають обом сторонам трохи часу.

Натомість дослідник Європейського центру Карнегі, Улі Шпек висловив думку, що угоди обмежили суверенітет України.

"Пункт угоди про те, що всі сторони мають утриматись від будь-якого насильства обмежує суверенітет України. Я не впевнений, чи це законно", - відзначив Шпек.

Дослідник також вважає, що женевська угода дає Москві можливість критикувати Майдан у Києві.

"Росія фактично виграла трохи часу", - пише він.

"Женевська угода не встановлює перепон для подальшої дестабілізації України з боку Росії. Дипломатія провалилась", - також відзначив експерт.

Увагу Улі Шпека не оминуло і те, що одночасно з перемовинами Лаврова у Женеві, Путін назвав східну Україну "Новороссией".

Професор Києво-Могилянської Академії Андерс Умланд у Twitter зіронізував з приводу того, що відповідно до умов угоди, росіяни мали б звільнити і Крим.

"То окупацію Криму закінчено?..."всі незаконно захоплені вулиці, площі та інші громадські місця в українських містах та містечках мають бути звільнені", - пише Умланд, цитуючи текст угоди.

Женевські домовленості фактично визнали, що Україна втратила Крим - пише професор військових досліджень Королівського коледжу Лондона Лоренс Фрідман.

"Головний здобуток з переговорів для Росії у тому, що Крим визнано втраченим для України. Поза цим, багато чого залежить від конкретної імплементації угод"

Як відомо, у результаті зустрічі Україна-ЄС-США-Росія було досягнуто ряд домовленостей, серед яких: роззброєння незаконних формувань, звільнення захоплених будівель та площ, амністія протестувальників, організація в Україні конституційного процесу за участі усіх регіонів, та утримання усіх сторін конфлікту від насильства, залякувань та провокацій.

Домовленності також визначили особливу роль місії ОБСЄ у негайному виконанні положень угоди спрямованих на де-ескалацію ситуації в Україні.

https://www.youtube.com/watch?v=D5mmchmCGHQ

Олексій Кузьменко

До списку новин