загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До Національної самооборони прийшов записуватися 92-річний ветеран війни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перед цим пенсіонер написав листа Путіну з вимогою повернути Україні Крим.

Ветеран Другої світової війни 92-річний Микола Осташевський прийшов до штабу Національного захисту Дніпропетровської області, аби записатися добровольцем у військовий загін.

На всі заперечення прийняти заяву, враховуючи його вік, пенсіонер усе-рівно стояв на своєму, пише "Преса України".

"Я готовий йти на війну не тому, що не люблю Росію. Як можна не любити народ, з яким вистраждав перемогу у Великій Вітчизняній війні? Просто я дуже люблю Україну", - підкреслив Микола Осташевський.

Під час розмови в штабі ветеран повідомив, що кілька днів тому він написав листа президенту Росії Володимиру Путіну, в якому звинувачує його в збройному вторгненні в Україну і вважає, що кращим подарунком до 9 Травня буде новина про повернення Криму та міцний мир між двома колись братніми країнами.

Нагадаємо, Крим перебуває під російською окупацією вже два місяці. Останні два тижні проросійські сепаратисти захоплюють будівлі держустанов та правоохоронних органів на Сході України. Є жертви.

До списку новин