загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хмельничанам покажуть старовинні ікони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В експозиції виставки «Народна ікона Поділля», що відкрилася в обласному художньому музеї, 46 зразків іконопису. Більшість з них датовані XVIII-XIX століттями.

Доторкнутись до глибин духовного світосприйняття наших предків хмельничанам допоміг колекціонер Олександр Чернов. Свою колекцію Олександр Чернов вважає безцінною, адже вона передає те, що неможливо купити за гроші, – дух наших предків.

Виставкові зразки іконопису не є професійно досконалими, адже авторами робіт, пердставлених на виставці, були прості сільські ремісники, майстри-цеховики, що не мали спеціальної художньої освіти. Спираючись на офіційно визнані церковні канони, вони передавали своє власне розуміння Святого Письма.

Ірина ОВЧІННІКОВА

До списку новин