загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові презентували триметрову ткану писанку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Писанку "Українська берегиня" розмістили на площі Музейній. Пасхальний арт-об'єкт, заввишки три метри, любуватиме око жителів та гостей Львова протягом усього Великодня.

Ткану писанку створювало близько 30-и львівських учнів та професійних митців. Протягом тижня учасники, не жаліючи своїх рук та часу, виготовляли тканину зі символічними малюнками. Зокрема, на писанці є зображення риби і дерева. Автори кажуть, що заклали у 3-метрове яйце ще й побажання щастя, добра і єдності.

"На цю писанку пішло п'ять кілограмів вовни. Ми ткали лише з натуральних матеріалів. Сподіваємося, що наша писанка стане символом благополуччя та згуртованості", – розповіла Лілея Квасницька, заступник керівника Дитячої школи народних мистецтв.

У свою чергу, одна з авторок писанки Софія Шкарада зізналася, що їй не важко було працювати на ткацькому інструменті, виготовляючи великоднє яйце. Головне, як зазначає львівська школярка, необхідно мати гарний настрій і бажання вчитися переплітати між собою різнобарвні нитки.

"Я ткала разом з кількома своїми однокласниками. Робили ми це прямісінько у школі. На перший погляд може видатися, що створити такий візерунок є дуже складно. Однак, коли береш до рук нитки, то хочеться експериментувати. Чесно кажучи, я долучаюся до подібної акції вперше. Результатом своєї роботи залишилися задоволеною,

– додала авторка.

Нагадаємо, упродовж Великодніх вихідних, з 19-го по 22-ге квітня, а також на Провідну неділю у Львові для туристів влаштують акцію "Вдвічі більше Львова".

https://www.youtube.com/watch?v=g-lAMeT6-KI

До списку новин