загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львівській тюрмі-музеї відкрили проект "Камера"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На початку квітня у львівському меморіальному музеї "Тюрма на Лонцького", на вул. Степана Бандери,1 відкрили арт-проект "Камера". Виставку присвятили вшануванню пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні, поширення ідеї миру та толерантності.

Музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" розташований у Львові в приміщенні тюрми, де розміщувалися каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в'язниця.

Куратори проекту - ініціативна група студентів Львівської національної академії мистецтв. Вони вважать, що сучасне мистецтво виступає індикатором суспільної свідомості і повинне реагувати на суспільно-політичні процеси.

В рамках проекту "Камера" у приміщенні музейного карцеру показали перформенс Ганни Бєгункової "Мовчання/Молитва", присвячений подіям у країні, проблемам війни і миру.

На виставці студенти показали інсталяції у вигляді позолоченого батона, плакати на тему російської окупації, політиків та відомих людей, живопис, фотографії, відео-арт.

Виставку можна оглянути впродовж місяця у музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького". Вхід вільний.

До списку новин