загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мелітопольських пенсіонерів обслуговуватимуть за європейськими стандартами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова облдержадміністрації Валерій Баранов взяв участь у церемонії відкриття операційної зали за принципом «Єдиного вікна» у відділі обслуговування та звернень громадян управління Пенсійного фонду України в г.Мелітополь та Мелітопольському районі.

Запровадження сучасних технологій саме в цьому відділі є невипадковим. Це – так званий «фронт-офіс», де здійснюється перший етап роботи з клієнтами. Переведення його роботи на принцип «Єдиного вікна» відповідає європейським стандартам. Ураховуючи те, що Мелітопольське управління є найбільшим в області - тут обслуговуються 56700 пенсіонерів – ця подія має непересічне значення як для працівників, так і, насамперед, для клієнтів. Адже літнім людям тепер не треба записуватися на прийом заздалегідь, вони можуть звернутися до працівника в будь-який зручний для себе час і в режимі «єдиного вікна» отримати консультацію чи послугу.

Церемонію відкриття мелітопольці також провели нестандартно. Право перерізати стрічку в оновленому залі надали не посадовцям, як зазвичай, а представникам ветеранських організацій, які і є споживачами послуг.

Валерій Баранов оглянув залу та відзначив її комфортність і зручність.

- Сьогодні ми маємо дуже важливий позитивний приклад того, що, попри складну ситуацію, життя триває, і ми крок за кроком рухаємося вперед. Дуже важливо, що сучасні технології доходять до наших громадян, особливо пенсіонерів, які заслужили комфортні умови, увагу і турботу суспільства, - сказав Валерій Баранов.

Управління у справах преси та інформації

До списку новин