загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росіяни не хочуть ділитися з Кримом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Більше половини росіян - 63 % за даними ВЦИОМ - вважають, що Крим і Севастополь не мають право на додаткові державні гроші і мають отримувати таку ж фінансову підтримку, як і інші суб'єкти. Відповідний прес-реліз розповсюдили російські соціологи.

Підкреслено, що така думку більше поширена серед жителів невеликих міст. Натомість у столиці більш прихильні до анексованих територій. Майже чверть росіян вважають, що грошей на півострів потрібно виділяти більше. При цьому 8 % думають, що Крим і Севастополь взагалі не повинні отримувати допомогу від федерального центру.

Приблизно по 45% опитаних висловилися за те, що ці регіони здатні самі себе забезпечити і за те, що вони цього зробити не можуть.

Гендиректор ВЦИОМ Валерій Федоров також зазначив, що поки невдоволення громадян не спостерігається, але гасло "Досить годувати Крим!" має певний потенціал для укріплення в суспільній думці росіян.

До списку новин