загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Ужгороді презентують творчість 40 сучасних українських художників

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У п’ятницю, 25 квітня, в мистецькому центрі «Галерея Ілько» відбудеться презентація проекту «Великий Перевіз. Резиденція». У експозиції виставки буде представлена творчість 40 сучасних українських художників, серед яких Анатолій Криволап, Олексій Маркитан, Віктор Покиданець, Влада Ралко, Володимир Будніков, Тиберій Сільваші та інші.

«Великий Перевіз. Резиденція» -- частина творчого проекту Тамари Бабак та Юрія Осламовського. Починаючиіз1989 року у приватному обійсті відомих українських художників Олександра та ТамариБабак у селі Великий Перевіз, що на Полтавщині відбуваються творчі реколекції для сучасних українських митців. У 2010 році за ідеєю пані Тамари стартував проект, який до своєрідних творчих медитацій залучив нові творчі сили – молодих українських художників.

В мистецькомуцентрі «Галерея Ілько» буде презентовано живописні роботи найвідоміших українських митців, які побували у Великому Перевозі, та молодих українських художників, які презентують мистецтво 2000-х. Так, Закарпаття у проекті представлятимуть Руслан Тремба, Беата Корн, Віктор Мельничук, Іван Небесник та Владислав Габда.

За словами організатора виставки Тараса Табаки, виставка стане своєрідним творчим мостом між Ужгородом та Києвом. «Глядачі матимуть змогу побачити різноманітні школи та техніки сучасного українського живопису, які в Ужгороді у такому масштабі ще не презентувались», -- прокоментував пан Тарас.

Одночасно на першому поверсі мистецького центру відкриється персональна виставка Олександра Бабака. Це перша виставка відомого українського художника на Закарпатті, який працює у різноманітних жанрах станкового та монументального живопису.

Оксана Гаврош

До списку новин