загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

70% українців виступають за унітарну форму держустрою – опитування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Майже 71% жителів України підтримують унітарну форму державного устрою, за ідею федералізації виступають близько 19%.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження "Україна. Президентські вибори-2014, квітень", проведеного чотирма соцслужбами (Центром соціальних і маркетингових досліджень "СОЦИС", Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою "Рейтинг" і Центром Разумкова) на замовлення Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України", та презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

Згідно з даними опитування, на запитання, прибічником якої форми державного устрою ви себе вважаєте, 70,9% респондентів назвали унітарну державу, 18,7% - федеративну. 10,4% відмовилися відповідати або не визначилися.

Опитування проводилося 9-16 квітня в усіх регіонах України (без урахування населення Криму). Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Опитано 6200 респондентів (по 1550 респондентів для кожного із соціологічних центрів) в особистому формалізованому інтерв'ю згідно з опитувачем (face to face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 0,8%.

До списку новин