загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Криза в Україні: Росія "відреагує, якщо її інтереси" зазнають нападу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жителі в центрі кризи в місті Слов'янськ намагаються  жити нормальним життямРосія відреагує, якщо на її інтереси в Україні нападатимуть, заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, проводячи паралелі з грузинською війною 2008 року.

Виступаючи на російському державному телеканалі RT, Лавров також звинуватив США у тому, що вони "правлять балом" в Україні.

"Досить красномовним" є те, що Київ відновив свою "антитерористичну операцію" під час візиту Віце-президента США Джо Байдена, сказав він.

Уряд України бореться з збройними виступами на Сході держави.

Київ і Захід стверджують, що Москва віддає команди терористам - звинувачення, які відкидаються Росією.

Протягом останніх тижнів проросійські бойовики захопили адміністративні будівлі як мінімум у десяти містах у Донецькій та Луганській областях.

Вони призначили власних чиновників, подібно тій тактиці, що була використана під час захоплення української території Криму на початку цього року.

США закликали Москву звернутися до проросійських бойовиків, щоб вони склали зброю і залишити громадські будівлі. Він також закликав Росію пом'якшити її різку риторику або отримати подальші санкції.

"Як у Грузії"

"Якщо на наші інтереси, законні інтереси, на інтереси росіян буде безпосередньо скоєно замах, наприклад, як це було в Південній Осетії, то я не бачу іншого шляху, як відреагувати у повній відповідності з міжнародним правом", - зазначив пан Лавров.

Росія вела нетривалу війну з Грузією влітку 2008 року, після того, як Тбілісі відправив війська до сепаратистського регіону в Південній Осетії з метою повернути контроль над повстанцями, яких підтримувала Росія.

Тисячі російських військ було стягнено до українського кордону протягом останніх тижнів.

Лавров додав: "Немає підстав не вірити, що американці керують балом".

Він також наголосив на звинуваченнях у тому, що Київ не зумів виконати зобов'язання, викладені в угоді 17 квітня в Женеві, які були націлені на завершення кризи.

США і ЄС звинувачують Росію у контролі над бойовиками і порушенні поваги до женевського договору.

"Заяви про катування"

Тим часом, протистояння у містах по всій Донецькій області, здається, загострюється.

Місцевий прокиївський  представник міської ради був знайдений мертвим у вівторок біля сепаратистського центру міста Слов'янська.

Українські чиновники стверджують, що стан тіла Володимира Рибака свідчить про те, що він зазнав "жорстоких тортур".

А державний департамент США заявив про свою "глибоку стурбованість", викликану  повідомленнями про те, що проросійські бойовики у Слов'янську утримують американського журналіста Саймона Островського, який працює на Vice News.

Заворушення почалися в Україні минулого листопада з приводу того, чи країна повинна прямувати до Москви, чи до Заходу.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин