загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

22 тисячі ветеранів отримають подарунки від Укрзалізниці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Приємні подарунки до свята отримають 21,8 тис. учасників Великої Вітчизняної війни та 3,75 тис. учасників бойових дій.

У ці святкові дні залізничників, учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій, які перебувають у лікарнях та шпиталях, а також самотніх та хворих відвідають на дому та вручать подарунки і продуктові набори.

Ветеранські організації разом із волонтерами приведуть до належного стану пам’ятні місця, впорядкують братські поховання, пам’ятники воїнам-визволителям, меморіали та обеліски.

Раніше повідомлялося, що попри складну економічну ситуацію в країні, залізничники зберегли існуючі пільги ветеранам і своєчасно фінансують соціальні програми. У 2013 році залізницями та підприємствами залізничного транспорту на підтримку пенсіонерів-залізничників було витрачено 167,5 млн. грн, - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

До списку новин