загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Верховний Суд виступив проти зменшення пенсій суддям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховний Суд України звернувся до Верховної Ради із проханням не приймати законопроект під № 4572, який передбачає скасування довічної щомісячної грошової допомоги для суддів. 

На думку представників Верховного Суду, пенсійна винагорода судді, який пішов у відставку, є не його особистим привілеєм, а гарантією забезпечення незалежності суддів, пише газета «Сегодня».  У висновку Верховного Суду також наголошується, що рішення про довічну грошову платню суддям у відставці в розмірі 80-90% від заробітної плати було прийнято Конституційним Судом України в рамках Конституції країни. Його скасування також суперечить міжнародним стандартам про статус суддів і українському законодавству.  Нагадаємо, у червні 2013 року Конституційний Суд визнав скасування грошового забезпечення суддів неконституційним. 

До списку новин