загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прокремлівська влада Криму готова платити за воду з Дніпра за світовими

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прокремлівська влада Криму заявляє, що готова платити за користування дніпровською водою за світовими стандартами, але київська влада "не готова до співпраці".

Про це заявив перший заступник голови Ради міністрів Криму Рустам Теміргалієв, повідомляє РИА Новости.

"Ми готові платити за воду за світовими стандартами. Хоча світова практика і юриспруденція каже, що потрібно брати плату за транспортування питної води , а не за саму воду", - заявив віце-прем'єр.

За словами Теміргалієва, "влада" Криму вже 4 рази передавала пакети документів на укладання угоди про постачання і розрахунках за дніпровську воду, але очільник Держводгоспу України Василь Сташук дає документам зворотний хід.

"Все це дозволяє зробити висновок, що питання з поставками дніпровської води до Криму лежить у політичній площині", - заявив Теміргалієв.

За його словами, перекриття поставки води в Крим є "одним з важелів помсти Криму київською владою".

"Київ спеціально скидає воду в Чорне море, не пускаючи прісну воду до Криму, хоча на цьому вони могли б заробити гроші", - додав він.

До списку новин