загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До кінця року обіцяють відкрити для українців усі країни Шенгенської зони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Поки візовий режим для України спростила Чехія

З 22 квітня українцям спростили видання чеських короткострокових віз. Про це заявиларечниця Чеського МЗС Іогана Грогова.

- Прохачі, які мають чеське коріння, молоді люди до 26 років і пенсіонери, яким за 60, звільнені від платежів за оформлення візи, - йшлося у повідомленні І. Грогової.

Втім, чи справді так вже спростили процедуру видання віз, ми запитали у менеджера туристичного агентства, які займаються не лише організацією подорожей, а й оформленням відповідних документів.

- Раніше відкрити чеську візу навіть для туриста на сім днів було досить проблематично, - каже менеджер турагентства Ірина Ілару. – Бувало таке, що мусили відсилати документи у чеське консульство у Донецьку, бо у Львові зробити це було втратно. Що по суті змінилося? Раніше для студентів до 21 року і пенсіонерам візи до Чехії видавали безкоштовно, тепер вік молоді, які можуть відкрити візу безкоштовно, збільшили до 26 років. Оце і все. Варто зазначити, що наразі люди менше цікавлять закордонними турами, бо грошей немає. А відсутність українських туристів у туристичній Празі не могли не відчути, тому такі спрощення, як на мене, звичайний рекламний хід.

Нагадаємо, що стандартна вартість Шенгенської візи становить 35 євро.

А поки консульства пропонують спрощення, у Брюсселі заявили про готовність перейти до другого етапу виконання плану щодо лібералізації візового режиму з Україною. А це для пересічних українців означає - відкриття кордонів.

- Я сподіваюся, що українська влада не втратить існуючої можливості, щоб виконати другий етап за короткий проміжок часу. М'яч на їхньому боці, від нас же вони отримають повну підтримку, щоб українські громадяни могли відвідувати Шенгенську зону без віз, - сказавЄвропейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Віталія КОЗМЕНКО

До списку новин