загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Помилка Путіна вийшла за межі кордонів його країни - Le Figaro

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Помилка Путіна вийшла за межі кордонів його країни тож світ починає усвідомлювати масштаби претензій цієї морально та фізично маленької людини.

Про це пише впливове французьке видання Le Figaro.

"Путін - це духовний син комунізму, він забезпечує зв‘язок між Леніним, Сталіним, Брежнєвим та Андроповим. Він - породження тієї кримінальної системи, яку досі не засудила Історія", - наголошує видання.

На думку видання, господарю Кремля ввижається, що він, "приєднавши Крим без жодного пострілу, "гризучи" решту України, нав'язуючи свою позицію по женевським домовленостям Заходу, досяг висот популярності серед росіян, які, в муках націоналістичного екстазу аплодують своїм завоюванням, мов продовженню сочинської олімпіади, насправді робить помилку за помилкою, яку усвідомила решта світу".

Видання наголошує, що ментальний годинник Путіна зупинився у 70-х, в той час, коли він отримав свою освіту в якості агента КДБ, організації, яка не могла розглядати світ інакше, ніж через призму холодної війни.

"В якості джерела ненависті до його альтер его є брехня та невігластво, які відображені в його свідомості, як у дзеркалі", - аналізує видання.

Президент Росії, керуючись невиразною інтуїцією своєї моральної, історичної та емоційної так званої правди, вважає себе святим рятівником Росії і водить в оману Захід.

"У такий спосіб він став втіленням правового нігілізму, властивого багатовіковій історії своєї країни, яка розглядає закон як клаптик паперу", - пише Le Figaro.

Путін зневажає Захід, бо вважає, що західні цінності – це лише семантичний обман, а справжньою їхньою метою є не особистість та її права, а жага до наживи.

"Керуючись подібними сентенціями, Путін залучає на свій бік представників Заходу, щоб закріпити свої переконання публічно", - вважають у виданні. Зокрема, його ідейні переконання посилюють колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який став співробітником "його" Газпрому, Тоні Блер, що продає дуже дорогі поради авторитарному режиму Казахстану. Навіть французький актор Жерар Депардьє, який, на глибоке переконання Путіна ховаючись за мантрами його любові до російської культури, переслідує тривіальний намір уникнути податків у рідній країні.

На думку видання, Захід зараз стоїть перед глибокою кризою самоідентифікації, щоб знешкодити мстивого колишнього підполковника КДБ, який розв'язав війну за "свою" правду, що несе масштабні втрати у довгостроковій перспективі для його країни.

"Для того, щоб продемонструвати свої тактичні здібності, які несуть певне торжество короткострокової переваги над моральною слабкістю Заходу, Путін здійснює серйозну історичну помилку, яке матиме тяжкі наслідки для майбутнього Росії", - переконане Le Figaro.

Підсумовуючи, видання наголошує, що Заходу варто усвідомити, що Путін став представляти небезпеку для миру в усьому світі.

"Саме він, і тільки він один, зачинає двері, і в кінцевому рахунку, несе персональну відповідальність за ескалацію та руйнівний вплив на глобальному рівні", - аргументує Le Figaro.

До списку новин