загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ГПУ: мільярди, вивезені Януковичем йдуть на сепаратизм

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щонайменше 32 мільярди доларів вивезли з України колишній президент Віктор Янукович та його оточення. Про це повідомив виконувач обов’язків генерального прокурора України Олег Махніцький.

«Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка публічно заявив, що Росія не видасть їх. З Україною співпрацюють всі держави, окрім Росії. За останніми оперативними даними, тільки до Росії вивезено мінімум 32 мільярди доларів. Нині Російська Федерація офіційно переховує фактично злочинців, таких як Янукович, Пшонка, Захарченко, не визнаючи їх вини», – зазначає Махніцький.

За словами Олега Махніцького, «ці кошти витрачаються як на заохочення масових вбивств, так і на фінансування сепаратизму».

До списку новин