загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про принципи призначення пенсії по втраті годувальника інвалідам з дитинства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" інвалідам з дитинства, які одночасно мають право на державну соціальну допомогу в органах праці та соціального захисту населення та на пенсію в органах Пенсійного фонду України, за їх бажанням може бути призначено тільки один від виплати. При цьому, в разі втрати годувальника інвалід з дитинства має право одночасно одержувати пенсію по втраті годувальника в місцевому управлінні Пенсійного фонду України та державну соціальну допомогу в управлінні праці та соціального захисту населення.

Статтею 37 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", який діє з 01.01.2004, встановлено, що на одного непрацездатного члена сім'ї пенсія по втраті годувальника призначається в розмірі 50 відсотків пенсії за віком померлого годувальника, на двух та більше непрацездатних членів сім'ї -100 відсотків пенсії за віком померлого годувальника, що розподіляється між ними рівними частками.

Згідно п.1 постанови КМУ від 26.03.2008 №265 коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку з втратою годувальника, на одного непрацездатного члена сім'ї 100 відсотків, на двох-120 відсотків, на трьох і більше -150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам надається щомісячна адресна допомога до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.

На 01.01.2014 прожитковій мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить 949,00 грн.

До списку новин