загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цікаво про Європу: Чому німецьким безробітним Уряд оплачує фітнес?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У деяких німецьких містах «соціальники» можуть розраховувати на гроші для покупки національних костюмів, відвідування курсів крою та шиття, консультації у психологів або уроків театрального мистецтва.

«Якщо ви погодитеся приступити до трудової діяльності, з якою сплачуватимуться соціальні та інші страхові внески, то отримаєте від нас двісті євро». Рекламні листівки з приблизно таким текстом поширювало всі останні місяці серед місцевих безробітних регіональне агентство з праці міста Дортмунда.

Одержувачів державної допомоги чиновники заманювали на роботу, обіцяючитакож і інші винагороди. Зокрема, тим «соціальникам», які погодяться на роботу, яка не потребує особливої ​​кваліфікації, було обіцяно додатково протягом трьох місяців по 280 євро. Якщо ж для нової роботи необхідний автомобіль, а він, як на зло, зламався, то дортмундська агенція з праці готова взяти на себе оплату ремонту машини - до двох тисяч євро.

Взагалі-то, згідно з чинним законодавством, одержувачі соціальних допомог і так зобов'язані погоджуватися на будь-яку роботу, запропоновану їм в центрі з працевлаштування, інакше до них будуть застосовані штрафні санкції, аж до повного припинення фінансових виплат від держави. Саме тому німецькі журналісти, які розкопали цю історію, й були вкрай здивовані такою щедрістю чиновників з Дортмунда.

Утім, Федеральне агентство з праці швидко запевнило, що фінансові подарунки для безробітних є «останім кроком, який дозволений законом». При цьому Федеральне агентство дало вказівку своїй дортмундської філії негайно вилучити з обігу ті рекламні листівки. Місцеві чиновники теж тепер кажуть про «просте непорозуміння». Мовляв, мова не йшла про додаткові грошові премії, а просто вказувалося на існуючі офіційні можливості фінансової підтримки безробітних.

Однак схоже, що дортмундський випадок аж ніяк не поодинокий. Так, у Бранденбурзі чиновники цілком офіційно оплачують безробітним відвідування фітнес-клубів і навіть класів йоги. У деяких німецьких містах «соціальники» можуть розраховувати на гроші для покупки національних костюмів, відвідування курсівкрою та шиття, консультації у психологів або уроків театрального мистецтва.А в тому випадку, якщо нове робоче місце розташоване дуже далеко від дому, агентство з праці готове виділити гроші на автошколу, отримання водійських прав або навіть покупку потриманого автомобіля.

А у Міністерстві охорони навколишнього середовища вже нібито розроблені конкретні плани щодо забезпечення холодильниками всіх нужденних «соціальників». Глава міністерства Петер Альтмайер, ратуючи за здорове довкілля, вже в цьому році має намір видавати спеціальні ваучери тим безробітним, хто погодиться поміняти свій старий холодильник на енергозберігаючий.

До списку новин