загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Застосування новітніх технологій в роботі Пенсійного фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Так вже декілька років працює інформаційний кіоск. За його допомогою кожен відвідувач, який має пластикове пенсійне посвідчення може переглянути відомості у своїй пенсійній справі, а власник страхового свідоцтва – довідатися про страховий стаж і розмір заробітної плати за попередні звітні періоди, які буде згодом враховано для розрахунку пенсії. 

Також є можливість скористатись програмним засобом „Пенсійний калькулятор” яке доступне на офіційному сайті Пенсійного фонду України за адресою: http://www.pfu.gov.ua. За допомогою цієї комп’ютерної програми майбутній пенсіонер може розрахувати передбачуваний розмір своєї пенсії за віком на загальних підставах. Завдяки новітнім інформаційним технологіям Пенсійний фонд перейшов на якісно новий рівень обслуговування громадян. Вже працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який можна відвідати за адресою –//www.portal.pfu.gov.ua не виходячи з дому чи з робочого кабінету. Мета створення нового інформаційного ресурсу – відкриття віртуального офісу фонду в Інтернеті. 

До веб-порталу Пенсійного фонду можуть завітати й пересічені громадяни, особи, що працюють, і пенсіонери, і цілі організації, підприємства й підприємці. Для кожної категорії громадян тут знайдеться корисна та цікава інформація, так є можливість переглянути інформацію, наприклад, про те, які відомості подає роботодавець власне за нього (яка в нього заробітна плата, які внески сплатив роботодавець до Пенсійного фонду за свого працівника, за який період сплачено внески тощо). Пенсіонер може дізнатися розмір своєї пенсійної виплати, а підприємець – стан обробки звіту, поданого в електронному вигляді чи стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника. Для реєстрації на веб-порталі та створення особистого електронного кабінету потрібно: - заповнити заяву згідно Додатку 1 (для фізичних ) або Додатку 2 (для юридичних осіб) до Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, вищевказані бланки додатків доступні безпосередньо на порталі; - особисто або через уповноваженого представника звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем проживання або взяття на облік.       

При собі необхідно мати оригінали документів: 1) Для фізичних осіб: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (або свідоцтво застрахованої особи) для фізичних осіб – підприємців додатково виписку з державного реєстру; 2) Для юридичних осіб: документ, який підтверджує уповноважену особу (паспорт, службове посвідчення, тощо), виписку з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; - отримати після реєстрації розписку з унікальним кодом. Цей код буде використано один раз під час первинної реєстрації користувача порталу; - отриманий код зберігати постійно та не передавати третім особам. Управління Пенсійного фонду України в Лозівському районі запрошує всіх зацікавлених осіб подати заяви для реєстрації на веб-порталі до управління за адресою: м.Лозова, м-н 4, б.73 кабінет № 5. Довідки за телефоном: 5-39-17 та 5-39-08.

До списку новин