загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Всі пенсіонери столиці отримають соціальні картки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нагадаємо, соціальна картка киянина дає можливість власнику купувати ліки у спеціальних аптеках зі знижкою, право безкоштовного проїзду, тощо. Поки в Києві видано 60 тисяч подібних документів.

Варто також відзначити, під час одного з онлайн-діалогів на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, Микола Азаров підкреслив, що такі картки будуть впроваджувати і в інших містах України.

«У нас в декількох місцях проводяться такі експерименти, коли ми застосовуємо соціальну картку для найменш захищених верств населення. Ми зараз вивчаємо, як працюють ці проекти, і думаємо в майбутньому поширювати на інші наші території», - написав Прем'єр-міністр.

До списку новин