загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держдеп США закликав світ об'єднати зусилля проти безглуздих смертей в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

США оплакують разом з усіма українцями трагічну втрату життів в Одесі. Про це йдеться у офіційній заяві Державного департаменту США поширеній напередодні.

Держдеп закликає міжнародне співтовариство у цей трагічний час об'єднати зусилля на підтримку українського народу.

"Насильство та жорстокі побиття, які призвели до стількох безглуздих смертей неприйнятні. Ми закликаємо усі сторони працювати разом, щоб відновити спокій, закон та порядок, і ми закликаємо уряд України розпочати детальне розслідування та притягнути усіх винних до відповідальності", - йдеться у заяві.

"Події у Одесі, які призвели до смертоносної пожежі у Будинку профспілок яскраво підкреслюють потребу негайної деескалації напруги в Україні. Насильство та зусилля дестабілізувати країну мають закінчитись. Ми знову закликаємо до негайного втілення забов'язань закріплених у Женеві 17-го квітня. США готові підтримати їх імплементацію", - говориться у документі.

Як повідомлялось, постійний представник США при ООН Саманта Пауер назвала події на Сході та Півдні України кампанією Росії, спрямованою на дестабілізацію ситуації в країні перед запланованими на 25 травня виборами президента.

До списку новин