загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Шахрай видурив у пенсіонера чотири тисячі гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До рук зухвалих шахраїв потрапив 86–річний дідусь. Як розповів правоохоронцям розчулений пологівець, він повірив чоловіку, котрий обіцяв компенсацію коштів, витрачених на лікування.

Невідомий чоловік приходив до дідуся у період з з 7 по 23 квітня. Представився Геннадієм, мовляв, працює в інспекції соціального захисту міста Києва і сказав, що клініка може йому дати компенсацію за витрачені кошти на лікування, але необхідно заплатити певний відсоток. Пенсіонер погодився на цю пропозицію та заплатив 4 тисячі гривень. Потім кілька разів Геннадій знову приїздив та просив сплатити гроші, віддавши квитанції, на яких вказано суму виплати.

Коли дідусь зібрав квитанції та пішов до банку, йому відповіли, що вказаної організації не існує. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство).

До списку новин