загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд змінив порядок обрахунку пенсій військовослужбовцям, держслужбовцям та чорнобильцям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд постановою “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань пенсійного забезпечення” від 25.03.2014 р. №112 (далі — Постанова №112) вніс ряд змін до порядку нарахування пенсій українцям.     

Так, із набранням чинності затверджених Постановою №112 змін до Постанови КМУ “Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей” від 17.07.1992 р. №393 розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій визначатиметься за вибором того, хто звернувся за пенсією за будь-які 60 календарних місяців служби підряд перед звільненням (раніше для розрахунку такий строк становив 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням). Відтак змінився й порядок розрахунку середньої суми щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій: із набранням чинності змін такий показник визначатиметься шляхом ділення загальної суми цих видів грошового забезпечення за 60 календарних місяців служби на 60.     

Для осіб, які звільнені зі служби у 2008 році та пізніше або які померли в зазначений період і на час звільнення (смерті) мають менш як 60 календарних місяців служби, середньомісячна сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення загальної суми таких видів грошового забезпечення за фактичні місяці служби підряд перед звільненням (смертю) починаючи з січня 2008 року на кількість таких місяців.     

Розмір виплат(окрім посадових окладів, надбавок за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання, вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу”, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією за будь-які 60 календарних місяців роботи, яка дає право на цей вид пенсії, підряд перед зверненням за пенсією.     

1) особам, що належать до категорії 1:          із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:     інвалідам І групи — 474,5 гривні;     інвалідам ІІ групи — 379,6 гривні;     інвалідам ІІІ групи — 284,7 гривні;          для інших інвалідів, щодо яких установлено причинний зв”язок інвалідності із Чорнобильською катастрофою:     інвалідам І групи -341,64 гривні,     інвалідам ІІ групи — 227,76 гривні;     інвалідам ІІІ групи -170,82 гривні;          2) особам, що належать до категорії 2-4:          особам, що належать до категорії 2, - 170,82 гривні;     особам, що належать до категорії 3, - 113,88 гривні;     особам, що належать до категорії 4, - 56,94 гривні.

До списку новин