загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

МВФ заборонив піднімати українцям пенсії та зарплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У нинішньому році мінімальну зарплату і пенсію для українців не піднімуть, як про це анонсували раніше. Натомість, передбачається поступове підвищення роздрібних тарифів на газо- і теплопостачання та буде скорочено чисельність держапарату. Все це передбачено програмою комплексних економічних реформ, яка була затверджена 30 квітня Виконавчою радою організації.

 

"Ми не будемо збільшувати рівень мінімальної заробітної плати, як це планувалося зробити в липні та жовтні 2014 року, залишивши до кінця 2014 року мінімальну зарплату на рівні 1218 гривень, а зарплату першого тарифного розряду на рівні 852 грн. Це дозволить попередити збільшення обсягу зарплати в державному секторі та на держпідприємствах. В ході розгляду виконання програми з фахівцями МВФ будуть проведені обговорення політики у сфері оплати праці на 2015 рік ", - про це повідомляється в тексті меморандуму.

Також, у зв’язку з реалізацією програми Міжнародний валютний фонд (МВФ) виділить Україні 17,1 млрд. $ на два роки з негайним наданням 3,19 млрд. $.

Програма нових реформ спрямована в першу чергу на монетарну і курсову політику, фінансовий і фіскальний сектори, енергетику, а також на зміцнення державних інститутів, забезпечення прозорості державного регулювання та поліпшення бізнес-клімату.

До списку новин