загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівцях відновлять знижки на ліки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У чернівецьких аптеках уже кілька тижнів не діють знижки для пенсіонерів та інвалідів. На дверях в аптеці про це повідомляють оголошенням.  Фармацевти розповідають, що пенсіонерам, інвалідам, чорнобильцям робили знижку в аптеці чотири відсотки, і зі 100 гривень можна було зекономити чотири гривні. Нині пільговики нарікають, що й це скасували. У головному офісі аптечної фірми запевняють, що скасували знижки тимчасово.

- Цими пільгами користувалися тисячі людей, – пояснює генеральний директор медико-фармацевтичної фірми Микола Михайлов. – Спеціальні програми зі знижок в аптеках змушені були припинити на початку квітня через нестабільний курс долара й постійне підвищення цін на ліки, а також введення ПДВ. У критичний період знижку чотири відсотки ми вже не могли витримати. Нині валюта й ціни на ліки потроху стабілізувалися. Плануємо, що з 10 травня нам вдасться відновити ці знижки. Але економісти ще вираховують, чи не буде це вкрай збитково. Поки що важко сказати, яка знижка буде, і чи залишиться чотири відсотки.  У фармацевтичній фірмі констатують, що ціни на ліки вже стабілізувалися. А загалом впродовж місяця ціни на ліки зросли від 20 до 50 відсотків.

До списку новин