загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери їздитимуть платно?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

По пенсійному тепер не можна. Таку відповідь можуть почути літні люди, бажаючі потрапити в інший кінець міста маршруткою. Відсьогодні пільговий проїзд поширюється лише на певні категорії.

Вранці 5 травня зупинки громадського транспорту – повні обурених пасажирів, в основному старшого віку. Вони незгідні, що з понеділка маршрутчики перестали возити безкоштовно 6 пільговиків. Пенсіонерам у дармовому проїзді взагалі відмовили.

МАРІЯ:

«Сказав, що ні. Он пустий він, сказав, що не бере. Звідки я знаю? Не знаю такого, не чула. Казала якась жіночка, що з сьогоднішнього дня вже пенсіонери платять».

 

ОЛЕКСАНДР:

«Та я в шоці взагалі! Я сам пенсіонер. Не провели ні кампанію, нічого. Об’явили хоча би. Мені тепер добиратися з Дружби до «Подолян». От чекаю тролейбуса. Я проти того всього! В нас не хватає грошей».

ОЛЬГА:

«– Не беруть. Вже не беруть. – А чому? – кажуть, що відмінили закон. Но Учасники війни і Діти війни».

 

МИХАЙЛО:

«Я чув, що Мединський виступав, в квітні він виступав, що для пенсіонерів, якщо не будуть проти, буде 1,25 грн. – 50% і все. А тепер не знаю що».

Чому водії змінили правила перевезення, телеканал ІНТБ поцікавився у них безпосередньо. Як виявилося, нові норми діють не на всіх маршрутах.

 

РОМАН, водій:

«– Нам такого не повідомляли. Я всіх беру пільговиків. – Ви берете? – Так, я беру».

 

МИКОЛА, водій:

«Міська рада рішила так. Отут от є виписка, там все пише».

У виписці зазначено, що відтепер право їздити безкоштовно мають лише ветерани війни, чорнобильці та ще кілька категорій населення. Всього їх 7. Проте рішення міськради, яким керуються перевізники, прийнято не днями, а ще в 2011 році.

 

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Жодного рішення стосовно обмеження пільговиків для проїзду в міському транспорті ні міська рада, ні виконком не приймали. Це виключно ініціатива і дії самих перевізників».

 

АНДРІЙ НАМАКА, перевізник:

«Це малозабезпечені там люди, мається на увазі: інваліди війни, інваліди просто, ліквідатори Чорнобильської трагедії, діти-сироти. Коли ми йшли на конкурс в 2011 р., умовами конкурсу було передбачено, що ми маємо безкоштовно перевозити, згідно з Законом України, 7 категорій пільговиків. І вже потім, на прохання влади, ми погодилися возити 6 пільговиків за власний кошт».

Міський голова попросив перевізників призупинити такі зміни до середи, 7 травня. І провести в цей день громадські слухання, на яких разом затвердити остаточні правила проїзду в автобусах. Перевізники на таке відтермінування погодилися.

До списку новин