загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери ОВС, які підуть служити до спецзагонів з охорони громадського порядку, продовжуватимуть отримувати пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відповідні зміни до законодавства були прийняті сьогодні Верховною Радою України. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Ці зміни дозволять усунути певні прогалини в законодавстві. Адже Законом України від 27.03.2014 № 1169-VІІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації” внесено зміни до статті 2 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, згідно з якими пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час такої служби не припиняється.

Проте, відповідно до Закону України „Про міліцію” на службу до органів внутрішніх справ (міліції) особи у визначеному законодавством порядку не призиваються, а приймаються.

Прийняте рішення дало нам можливість поширити дію зазначеної норми цього Закону України на пенсіонерів з числа працівників органів внутрішніх справ, які виявили бажання служити в підрозділах патрульної служби міліції особливого призначення, - повідомив глава правоохоронного відомства.

До списку новин